Akademos/AWFiS w Gdańsku

Przez cały rok prowadzimy zajęcia FemFit Mama w Fitness Klubie AKADEMOS na ternie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (AWFiS). Zapraszamy wszystkie DSC_0734panie w prawidłowej ciąży do zajęć. Zajęcia są kontynuacją projektu naukowo-badawczego nt. wpływu prenatalnej aktywności fizycznej na przebieg ciąży, porodu i połogu oraz okołoporodowe wysiłkowe nietrzymanie moczu.

DSC_0720

Już kilkaset kobiet ciężarnych uczestniczyło w programie „FemFit – ćwiczeniach dla przyszłych mam”. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od Uczestniczek projektu zarówno co do samych ćwiczeń, jak i pracy naszego zespołu: badaczy, laborantów, stażystów i instruktorek. Zyskaliśmy również rekomendacje od trójmiejskich położników i położnych oraz przychylne opinie mediów… Dziękujemy!

DSC_0674

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu:

Wtorki: godz. 9.00-9.55 i piątki: godz. 9.30-10.30.

sala do aerobiku, Fitness klub AKADEMOS.

Cena: 120 zł/miesiąc

Jedyne kryteria naboru to prawidłowy przebieg ciąży i zgoda lekarza na uczestnictwo w ćwiczeniach. Do czasu uzyskania zgody lekarza, w przypadku potwierdzonej ciąży prawidłowej, możliwe jest przystąpienie do zajęć podpisując tymczasowe oświadczenie o stanie zdrowia i przebiegu ciąży oraz okazując kartę ciąży.

Zapisy:

e-mail: anna.szumilewicz.femfit.pl

tel: 796 875 459

Sprawy merytoryczne:

dr Anna Szumilewicz
e-mail: anna_szumilewicz@awf.gda.pl
tel. 784 546 256