System szkoleń FemFit©

Beautiful pregnant woman is relaxing with her personal trainer.Licencjonowany system edukacji dla Instruktorów FemFit© jest odpowiedzią na nowy trend w usługach sportowo-rekreacyjnych, jakim są zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie. Analizy naszych badaczy wskazują, że 70% pracodawców z branży fitnessu uznaje ćwiczenia pre- i postnatalne jako rozwojowy kierunek. Niestety tylko jedna trzecia z nich, jest przekonana o kompetencjach swoich pracowników do prowadzenia tego typu zajęć. Planujemy, że Instruktorzy FemFit© z sukcesem wypełnią tę lukę na rynku pracy.Sprawdź termin najbliższego szkolenia.

Dlaczego warto wybrać ofertę edukacyjną FemFit©?

  • Opieramy się na aktualnej wiedzy naukowej i wieloletnim doświadczeniu praktycznym w realizacji zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie. Więcej.
  • Uczestniczymy w inicjatywach międzynarodowych, wyznaczając standardy edukacyjne dla specjalistów pre- i postnatalnej aktywności fizycznej.
  • Jako pionierzy w branżowych usługach szkoleniowych odnosimy nasze certyfikaty do odpowiedniego poziomu w Europejskiej i Sektorowej Ramie Kwalifikacji w Sporcie, co zapewnia czytelność potwierdzonych przez nas kompetencji w innych krajach.
  • Dbamy, aby Instruktorzy FemFit© byli gwarantem kompleksowego przygotowania zawodowego do realizacji zajęć w ciąży i po porodzie, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
  • Poprzez System Licencjonowania zapewniamy Instruktorom FemFit© wsparcie merytoryczne i marketingowe.

Sprawdź termin najbliższego szkolenia.

logo_FEM_fit_RGB_pole

 

 

 

OBALAMY MITY O ĆWICZENIACH W CIĄŻY I PO PORODZIE!